HOW طراحی سایت بدون کدنویسی CAN SAVE YOU TIME, STRESS, AND MONEY.

How طراحی سایت بدون کدنویسی can Save You Time, Stress, and Money.

How طراحی سایت بدون کدنویسی can Save You Time, Stress, and Money.

Blog Article

هدف ما در وب مستر آبی فقط ایجاد بستری برای ارائه پاسخ درست به شماست.

این آموزش برای همه کاربران بدون محدودیت سنی قابل استفاده هست. با این حال اگر در حین کار سوالی داشتید می تونید از قسمت پشتیبانی وب مستر ها سوال خودتون رو بپرسید تا به شما کمک کنیم وب سایت خود را بصورت رایگان راه اندازی کنید.

با اپلیکیشن کتاب سبز، بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان را در موبایل و تبلت خود داشته باشید!

شما در دوره آموزش رایگان وردپرس با تمام جزئیات طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت واقعی آشنا می‌شوید و می‌توانید با سرعت یک وب سایت وردپرسی برای خود یا دیگران طراحی کنید.

بالای صفحه، گزینه‌های «ذخیره» و «پیش‌نمایش» وجود دارند که پس از ذخیره تغییرات می‌توانید تغییراتی که تا آن زمان انجام داده اید را مشاهده کنید.

الان اگر صفحه اصلی سایتتون را ببینید متوجه میشید که فهرستی که ساختید به منوی اصلی سایت اضافه شده.

بعد از خرید باید به ناحیه کاربری نت افراز برگردید، اگر به طور اتوماتیک به این قسمت برنگشتید از بالای سایت سمت راست، روی گزینه پنل کاربری کلیک کنید و با مشخصاتی که قبلاً تنظیم کردید وارد ناحیه کاربری بشید.

من برای این که سریعتر بتونیم سایت آموزش طراحی سایت از صفر تا صد شما رو بیاریم بالا خیلی روی این گزینه ها نمی مونم و توضیح زیادی نمیدم. اما اگر هر جایی از کار سوالی داشتید یا توضیح بیشتری لازم داشتید حتما تو قسمت نظرات همین نوشته از من بپرسید یا از قسمت پشتیبانی آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی وب مستر ها مستقیماً با من در ارتباط باشید.

روش‌های مختلف پرداخت، روش‌های مختلف ارسال، سبد خرید ساده، فیلتر کردن آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی محصولات، اس ام اس هنگام سفارش و...

آموزش های مرتبط با طراحی سایت – در این بخش هر آنچه که یک طراح سایت از کوچک تا بزرگ نیاز داره بدونه رو در قالب مقالات آموزشی قرار دادیم.

خدمات شبکه های اجتماعی (فالوور، لایک و . . . ) ترشیز سوشال

نیاز به راهنمایی بیشتر برای نصب افزونه ها دارید؟ آموزش نصب و فعالسازی افزونه در وردپرس رو ببینید.

بعد از اینکه سایت تون رو راه اندازی میکنید برای گرفتن ورودی از گوگل باید...

اگرچه این دوره یک دوره مقدماتی تا پیشرفته نیست ولی به‌خوبی نیاز کاربران را درک و به آن‌ها اصول اولیه را آموزش می‌دهد.

Report this page